Catering dla firm i instytucji

Catering na wydarzeniach organizowanych przez firmy to nie tylko nasza wizytówka, ale także naszych Klientów. Niezależnie czy to przerwa kawowa podczas szkoleń, wigilia firmowa, czy promocja nowego produktu lub bankiet – wiemy że nasz catering staje się wtedy wizytówką biznesu naszego Klienta. Dlatego zapewniając usługi cateringu dla firm jesteśmy perfekcjonistami.

Oferujemy usługi cateringu w Warszawie oraz okolicznych powiatach.

Catering na konferencje/kongresy

Odpowiednie dania i przekąski w formie bufetu są bardzo istotnym elementem tego typu spotkań. Sprawimy, że uczestnicy będą mogli wygodnie korzystać z bufetu i swobodnie uczestniczyć przy tym w wydarzeniach.

Catering na szkolenia

Zapewnienie uczestnikom szkoleń nie tylko dostępu do fachowej wiedzy, ale także smacznego jedzenia to gwarancja sukcesu. W zależności od potrzeb, poza aromatyczną kawą, możemy zaproponować ciasta, desery, sałatki, przekąski a także dania gorące.

Catering na bankiet firmowy

To elegancka impreza dla partnerów biznesowych, kontrahentów, kluczowych klientów i innych znamienitych gości. Biznesowy charakter tych wydarzeń narzuca organizatorowi zadbanie o nawet najmniejszy detal – także w wyborze menu oraz obsady kelnerskiej.

Wigilie i inne imprezy firmowe

Stała obsługa centrów konferencyjno-szkoleniowych

Propozycje dań

Po prawej stronie możesz łatwo i wygodnie przejrzeć propozycje dań na Twoją imprezę. Oczywiście jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje sugestie.

Pobierz propozycje dań do wyboru w formacie PDF.

Czemu warto wybrać nasz catering

   • Wieloletnie doświadczenie w gastronomii
   • Indywidualnie podejście do potrzeb Klienta
   • Zawsze najwyższej jakości składniki
   • Doświadczona obsługa kelnerska
   • Najlepsza cena za najwyższą jakość

Co mówią nasi Klienci

Korzystamy z firmy „U Barbórki” przy okazji większości imprez rodzinnych. Pyszne potrawy wychodzące z ich kuchni zawsze są chwalone przez naszych gości. Polecam serdecznie.
Emil, Wołomin
I bought this theme and i would like to recommend it to every one interested in building a website without knowledge of php or html. It is very convenient and the customer service is very reactive. I will say it in French “Bravo” for this work!
Aajami, Avada
Let me say something. You have an amazing theme and amazing/awesome support. They helped me on weekend. This is what I call an “extra mile” in customer relationship. So I gave 5 stars for the theme and if I could, I’d give 10 stars for support.
Gojcus, Avada