Obsługa imprez prywatnych

Czasy, w których przed zaproszeniem gości na imprezę trzeba było spędzić kilka, a nawet kilkanaście godzin w kuchni już dawno minęły. Wynajmując naszą firmę, możesz skupić się na sobie i swoich gościach, a nie na gotowaniu.

Robisz przyjęcie w domu? Wynajmujesz salę bez obsługi cateringowej/kelnerskiej? Niezależnie czy chcesz zorganizować dużego grilla, czy odwiedza Cię liczna rodzina, zawsze możesz na nas liczyć.

Catering na wigilię (święta)

Niezależnie czy jest to Wigilia Bożego Narodzenia czy Wielkanocna, przygotujemy potrawy w ilości i gatunkach nawiązujących do tradycji i preferencji biesiadników.

Catering na chrzciny lub komunię

Te ważne wydarzenia w życiu rodziny wiążą się z większą niż zazwyczaj liczbą gości. Warto zatem odciążyć rodzinę i przygotowanie potraw zlecić nam.

Catering na urodziny lub imieniny

Catering na okoliczność imienin lub urodzin pozwoli Ci w pełni cieszyć się swoim świętem.

Catering na 18-tkę

Długo wyczekiwany krok w dorosłe życie warto okrasić nie tylko huczną imprezą z szampanem i tortem, ale także smacznymi przekąskami, słodkościami i ciepłymi posiłkami, szampanem oraz tortem.

Catering na wesele

Jedzenie na weselu zawsze podlega surowej recenzji gości. Nasza doświadczona kadra zadba o to, aby goście byli zadowoleni ze smacznych posiłków i sprawnej obsługi kelnerskiej.

Propozycje dań

Po prawej stronie możesz łatwo i wygodnie przejrzeć propozycje dań na Twoją imprezę. Oczywiście jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje sugestie.

Pobierz propozycje dań do wyboru w formacie PDF.

PDF

Czemu warto wybrać nasz catering

   • Wieloletnie doświadczenie w gastronomii
   • Indywidualnie podejście do potrzeb Klienta
   • Zawsze najwyższej jakości składniki
   • Doświadczona obsługa kelnerska
   • Najlepsza cena za najwyższą jakość

Co mówią nasi Klienci

Korzystamy z firmy „U Barbórki” przy okazji większości imprez rodzinnych. Pyszne potrawy wychodzące z ich kuchni zawsze są chwalone przez naszych gości. Polecam serdecznie.
Emil, Wołomin
Korzystałam z usług „Barbórki” przy okazji imprezy z okazji rocznicy ślubu moich rodziców. Ja oszczędziłam czas, nie musiałam spędzić wielu godzin w kuchni, a goście i tak myśleli, że to moje potrawy im tak bardzo smakują.
Joanna, Klembów
Jestem bardzo zadowolona z usług „Barbórki”. Zapewnili catering na moje 50-te urodziny. Już sam fakt, że ktoś mnie wyręczył w kuchni był dla mnie wspaniałym prezentem. A, co najważniejsze, wszystkim gościom bardzo smakowało.
Krystyna, Zielonka