Zamówienia na catering wigilijny przyjmujemy
do 20.12.2023

Catering wigilijny do domu

Zapraszamy do zapoznania się z naszym tegorocznym menu potraw wigilijnych, które dostępne są w ramach cateringu wigilijnego. Z naszej bogatej oferty, z pewnością każdy wybierze te, bez których Święta Bożego Narodzenia nie mogą się odbyć. Takie, które zna ze stołu swojej mamy lub babci. Takie, które przypomną smak dzieciństwa.

Catering wigilijny dla firm

Tradycyjne spotkanie opłatkowe jest obecne także w większości zakładów pracy. To doskonała okazja do integracji w gronie współpracowników. Niewątpliwie przyczynia się do poprawy relacji w zespole, a nawet pozwala zażegnać spory, jeśli takie istniały. W przypadku klientów biznesowych, oferujemy pełną obsługę cateringową firmowej wigilii.

Catering wigilijny

Święta Bożego narodzenia to z jednej strony czas olbrzymiej radości, a z drugiej olbrzymiej pracy, którą należy włożyć w przygotowania. Zanim zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej zazwyczaj poświęcamy się nie tylko przygotowaniu potraw, ale także gruntownemu sprzątaniu i przystrajaniu domu czy mieszkania. Do tego oczywiście dochodzi kwestia zakupów i ogólna koordynacja wszystkich przedświątecznych spraw.

Nasza oferta cateringu świątecznego skutecznie odciąży Cię z części obowiązków i pozwoli bardziej skupić się na innych. Zapewne także oszczędzi Ci wiele niepotrzebnych stresów.

Menu wigilijne

Nasze świąteczne potrawy wigilijne, przygotowane są zawsze na bazie produktów najwyższej jakości oraz według tradycyjnych receptur. Co roku mamy dla Państwa nieco inną kompozycję, ale nigdy nie może zabraknąć w naszych propozycjach potraw z karpia ani ze śledzia. Oczywiście pozycją obowiązkową jest także świąteczna kapusta, pierogi wigilijne oraz barszcz. Co jeszcze mamy dla Was w tym roku? Sprawdź pobierając na komputer menu wigilijne w postaci pliku PDF.

Catering wigilijny