Bartłomiej Seżeń
Bartłomiej SeżeńWłaściciel
Pasjonat wszystkiego co związane ze sztuką kulinarną. Z wykształcenia technolog żywienia. Doświadczenie zdobywał między innymi w warszawskich lokalach: Cafe Zamek, Bistro De Paris, BoatHouse, Rondo Royal, a także w Londynie: Cocoon club, Le Boudin Blanc.

U Barbórki – obiady domowe i usługi cateringowe

Nasza firma powstała w 2008 roku. Pierwsza siedziba firmy miała miejsce w Przedsiębiorstwie Poszukiwań Nafty i Gazu przy ul. Lukasiewicza 11 w Wołominie. Tam też działał nasz bufet, który chętnie odwiedzali pracownicy pobliskich firm. Obiady serwowane przez naszą kuchnię cieszyły się tak dużym powodzeniem, że szybko po otwarciu bufetu ropoczęliśmy dostawy posiłków na terenie powiatu Wołomińskiego.
Trzecim z filarów naszej działalności (obok prowadzenia bufetu i dostaw posiłków) są usługi cateringowe dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się obsługą imprez typowo domowych (urodziny, chrzciny, rocznice itd) oraz firmowych (kongresy, szkolenia, bankiety).
W 2014 roku wybudowaliśmy i uruchomiliśmy kuchnię we własnym budynku w Kobyłce, przy ul. Nadmeńskiej 27A. Dzięki tej inwestycji zyskaliśmy zdolność obsługi większej ilości Klientów. Aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów stawiamy na ciągły rozwój zarówno naszego personelu jak i posiadanego zaplecza kuchennego.
Obecnie, od poniedziałku do piątku prowadzimy bufet w Kobyłce przy ul. Nadmeńskiej 27A

Z kolei przez cały tydzień (także w weekendy) świadczymy usługi cateringowe z profesjonalną obsługą kelnerską.

Nasi Klienci

Nasi Klienci