Catering i Obiady z Dowozem

Świadczymy zarówno profesjonalne usługi cateringu okazjonalnego, jak i codziennie dostawy posiłków z dowozem. Wybierz interesującą Cię usługę, aby poznać aktualną ofertę:

Obiady domowe Wołomin

Sprawdź menu na dziś

Catering dla firm Wołomin

Szkolenia, bankiety, eventy

Catering do domu Wołomin

Imieniny, urodziny, jubileusze

Uczta Barbórki – pyszna deska na imprezę

Wyjątkowa kompozycja na różne okazje. Zamów deskę i przestań tracić czas w kuchni. Spędź go razem z gośćmi i po prostu dobrze zjedź i świetnie się baw.

Uczta Barbórki zachwyci oczy i podniebienia Twoich gości. Tobie zaś zaoszczędzi mnóstwo czasu.

Chcesz poznać jej skład i cenę? Wszystkie informacje znajdziesz pod tym linkiem

Nie trać czasu!

skontaktuj się już dziś i otrzymaj indywidualną ofertę

Catering dla firm – profesjonalnie i kompleksowo

Jeśli Twoja firma szuka profesjonalnej firmy cateringowej, która należycie obsłuży firmowy event, to jesteś we właściwym miejscu. Barbórka specjalizuje się w obsłudze imprez firmowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie cateringu dla firm: na szkolenia, konferencje, kongresy, gale, bankiety i premiery. Nasze usługi doskonale sprawdzą się także jeśli poszukujesz cateringu wigilijnego lub cateringu na spotkanie wielkanocne . Współpraca z nami sprawi, że Twoi goście, kontrahenci, klienci i pracownicy poczują smak jakości.

Nasza oferta za każdym razem jest indywidualna i dopasowana do Twoich potrzeb oraz charakteru imprezy. Zapewniamy pyszne posiłki, fachową obsługę, zastawę, namioty, wyposażenie. Współpracujemy z firmami prywatnymi oraz instytucjami publicznymi.

Catering dla firm

Posiłki regeneracyjne dla pracowników

Catering dla szkoły i przedszkola

Catering na imprezy okolicznościowe do domu

Szykujesz imprezę w domu i nie chcesz tracić czasu w kuchni? Pomożemy!

Współpraca z nami pozwoli Ci oszczędzić mnóstwo czasu i wysiłku na przygotowaniach. Zaś podczas samej imprezy więcej czasu spędzisz tak jak na dobrego gospodarza przystało – z gośćmi.

O jakość i smak potraw możesz być spokojny – nasz zespół pracuje wyłącznie na świeżych, najlepszej jakości składnikach. Specjalizacja: tradycyjnej kuchnia polska.

Obsługujemy każdy rodzaj imprez rodzinnych – chrzciny, komunie, przyjęcia weselne, urodziny i imieniny, a także wieczory panieńskie, grille i pikniki.

Catering na przyjęcie w ogrodzie, grilla

Oferujemy kompleksową obsługę imprez na świeżym powietrzu – od A do Z lub wybrane elementy. Możemy zapewnić:

  • namioty (z montażem i demontażem)
  • posiłki
  • obsługę: barmańska, kelnerska, grilla
  • zastawę
  • ławki, krzesła, stoły
  • nalewaki
Catering do domu

Wołomin to jedna z głównych gmin, na terenie której firma U Barbórki świadczy usługi cateringowe. W Wołominie dostępne są zarówno nasze usługi cateringu dla firm oraz osób prywatnych, jak obiady domowe z dowozem. Docieramy z naszą ofertą zarówno do miasta Wołomin, jak i sołectw: Cięciwa, Czarna, Duczki, Helenów, Leśniakowizna, Lipinki, Majdan, Mostówka, Nowe Grabie, Nowe Lipiny, Ossów, Stare Grabie, Stare Lipiny, Turów, Zagościniec.