O firmie

Specjalizujemy się usługach gastronomicznych oraz profesjonalnej obsłudze cateringowej osób prywatnych oraz firm i instytucji publicznych. Oferujemy kompleksowe wsparcie od strony gastronomicznej w zakresie organizacji imprez prywatnych i firmowych. Zawsze dla Ciebie w kulinarnej potrzebie! Zawsze działamy tak, aby nasi Klienci mogli stwierdzić, że poczuli smak jakości…

Nasza firma powstała w 2008 roku. Pierwsza siedziba firmy była zlokalizowana w Przedsiębiorstwie Poszukiwań Nafty i Gazu przy ul. Lukasiewicza 11 w Wołominie. Tam też działał nasz bufet, który chętnie odwiedzali pracownicy pobliskich firm. Obiady serwowane przez naszą kuchnię cieszyły się tak dużym powodzeniem, że szybko po otwarciu bufetu należało uruchomić usługę jedzenie z dowozem , w ramach której rozpoczęliśmy dostawy posiłków na terenie powiatu wołomińskiego.

W 2014 roku wybudowaliśmy i uruchomiliśmy kuchnię we własnym budynku w Kobyłce, przy ul. Nadmeńskiej 27A i tam też się przenieśliśmy (przez jakiś czas mając dwie lokalizacje). Dzięki tej inwestycji zyskaliśmy zdolność obsługi większej ilości Klientów, a co za tym idzie mogliśmy obsłużyć organizację większej ilości imprez w ramach usług cateringowych.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów stawiamy na ciągły rozwój zarówno naszego personelu jak i posiadanego zaplecza kuchennego. Cały czas nastawiamy się ciągły rozwój w zakresie obsługi cateringowej imprez firmowych (szkolenia, konferencje, bankiety) oraz imprez okolicznościowych realizowanych u osób prywatnych (chrzciny, komunie, jubileusze, wesela).

W ramach usług cateringowych dla firm i osób prywatnych, przez cały tydzień (także w weekendy) świadczymy usługi cateringowe z profesjonalną obsługą kelnerską.

Bartłomiej Seżeń
Bartłomiej Seżeń

Pasjonat wszystkiego co związane ze sztuką kulinarną. Z wykształcenia technolog żywienia. Doświadczenie zdobywał między innymi w warszawskich lokalach: Cafe Zamek, Bistro De Paris, BoatHouse, Rondo Royal, a także w Londynie: Cocoon club, Le Boudin Blanc.

Zaufali nam