Zamówienia na obiady przyjmujemy pod numerami telefonów:

Codziennie do godziny 10.00 istnieje możliwość zamówienia posiłków drogą mailową: catering@ubarborki.pl

Minimalna wartość zamówienia z dostawą wynosi 35 zł. W lokalu i w dostawie akceptujemy płatności kartą.

Dowóz domowych obiadów działa w obrębie mniej więcej 15km od naszej siedziby w Kobyłce.

Sprawdź dokąd dowozimy

Obiady domowe z dostawą

Codziennie do godziny 10.00 istnieje możliwość zamówienia posiłków drogą mailową: catering@ubarborki.pl

Minimalna wartość zamówienia z dostawą wynosi 20 zł. W lokalu i w dostawie akceptujemy płatności kartą.

Dowóz domowych obiadów działa w obrębie mniej więcej 15km od naszej siedziby w Kobyłce.

Jedzenie na dowóz - zasięg

Zasięg dostaw posiłków

Dowóz domowych obiadów realizujemy w obrębie mniej więcej 15km od naszej siedziby w Kobyłce. Jedzenie z dowozem, możecie zatem Państwo zamówić przede wszystkim miejscowościach położone w powiecie wołomińskim.

Obiady domowe z dostawą Kobyłka

U Barbórki ma swoją siedzibę w Kobyłce, zatem oczywiście dowóz obiadów w Kobyłce obejmuje teren całego miasta i wszystkich dzielnic – Antolek, Grabicz, Jędrzejek, Maciołki, Mareta Kolonia Chór, Nadarzyn, Piotrówek, Sosnówka, Stefanówka, Turów, Kobylak, Zalasek.

Obiady domowe z dostawą Wołomin

Obiady dowozimy na terenie całej Gminy Wołomin, czyli zarówno w granicach miasta Wołomin, jak do miejscowości: Czarna, Duczki, Helenów, Mostówka, Stare Grabie, Nowe Grabie, Lipinki, Cięciwa, Stare Lipiny, Nowe Lipiny, Majdan, Leśniakowizna, Ossów, Turów, Zagościniec.

Obiady domowe z dostawą

Obiady domowe z dostawą Radzymin

Smakowite posiłki z naszej kuchni, docierają oczywiście również do sąsiedniej gminy Radzymin. Z domowych obiadów z dowozem mogą zatem skorzystać zarówno mieszkańcy miasta Radzymin, jak i miejscowości zlokalizowanych na terenie gminy Radzymin: Arciechów, Borki, Cegielnia, Ciemne, Dybów Folwark, Dybów Kolonia, Emilianów Łąki, Łosie, Mokre, Nadma Pólko, Nadma Stara, Nowe Słupno, Nowe Załubice, Opole, Ruda, Rżyska, Sieraków, Słupno Osiedle, Stare Słupno, Stare Załubice, Stary Dybów, Stary Janków, Wawrzyna, Wiktorów, Wolica, Zawady, Zwierzyniec.

Obiady domowe Marki, Ząbki

Obiady domowe z Klembów

Nasi kierowcy, niemal codziennie dostarczają także jedzenie do domów i firm zlokalizowanych na w gminie Klembów. Zarówno do Klembowa, jak i miejscowości położonych na terenie gminy Klembów tj. Dobczyn, Karolew, Klembów, Krusze, Krzywica, Lipka, Michałów, Nowy Kraszew, Ostrówek, Pasek, Pieńki, Rasztów, Roszczep, Sitki, Stary Kraszew, Tuł, Wola Rasztowska.

Obiady domowe Zielonka

Także mieszkańcy oraz osoby na terenie Zielonki znajdują się w zasięgu dostaw jedzenia realizowanych przez Barbórkę. Siwki, Zosinek, Bankówka, Kobylak to dzielnice, które codziennie znajdują się na trasie dostawców realizujących dowóz posiłków z naszej firmy.