Catering wielkanocny

Z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę cateringową. Jesteśmy przekonani, że propozycja naszych wielkanocnych dań znajdzie uznanie zarówno wśród klientów biznesowych, jak i osób prywatnych.

Menu wielkanocne

Nasze świąteczne potrawy wielkanocne przygotowujemy według tradycyjnych receptur oraz na bazie produktów najwyższej jakości. Co roku mamy dla Państwa nieco inną kompozycję. Nie ukrywamy, że czasami zdarza nam się przygotować coś nietypowego, co stanowi udane połączenie kuchni tradycyjnej z nowoczesną. Niemniej jednak, wśród naszego menu wielkanocnego nigdy nie może zabraknąć faszerowanych jajek, pysznych sałatek, pieczonego mięsa, swojskich wędlin, pasztetu oraz staropolskiego żurku na zakwasie czy też barszczu białego. Co jeszcze mamy dla Was w tym roku? Sprawdź pobierając na komputer menu wielkanocne w postaci pliku PDF.

Catering na wielkanoc

Catering wielkanocny do domu

Nasz wielkanocny catering świąteczny opiera się na tradycyjnych polskich potrawach, które są charakterystyczne dla Świąt Wielkanocnych. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z nami, oszczędzicie sporo czasu, który będzie można spożytkować na inne kwestie związane z przygotowaniami do Wielkanocy.

Catering wielkanocny dla firm i instytucji

Catering na Święta Wielkanocne świadczymy także dla biznesu prywatnego oraz instytucji publicznych, urzędów, domów kultury itd. Jajeczko to nie tylko tradycja, ale również okazja do mniej oficjalnego spotkania, poprawy relacji w zespole oraz zacieśnienia współpracy z kontrahentami. W przypadku klientów biznesowych, oferujemy pełną obsługę cateringową firmowego spotkania wielkanocnego.

Złóż zamówienie na catering wielkanocny

poprzez e-mail catering@ubarborki.pl lub telefonicznie 519 425 795